אני אחד מאותם אנשים שלקום בבוקר בשבילם זה סיוט , היום סוף סוף הצלחתי להקים את העצמי בזמן כדי להגיע להרצאה הראשונה בבוקר. כמעט נרדמתי באוטובוס ויצאתי בתחנה שלי,פגשתי חברים לכיתה. עישנו יחד והלכנו להרצאה. ההרצאה הייתה משעממת רצח, ניסיתי בכל הכוח להתעניין ,בסוף פשוט נרדמתי.

כשהתעוררתי ראיתי שאני כבר בהרצאה אחרת ,לא היכרתי אף אחד, הסתכלתי ימינה לשאול מה השעה. מה שראיתי הפתיע אותי….היא הייתה יפה,יפה מאוד. בלונדינית עם שער ארוך, חזה לא גדול מידי ולא קטן. היא הייתה לבושה בחולצה צמודה כחולה, חצאית קצרה עם גרביונים שמאוד הדגישו את הרגליים היפות שלה. הורדתי את המבט שלי ממנה, צברתי אומץ ,הסתובבתי אליה שוב פעם ושאלתי

-"מה השעה?"

היא צחקה עלי, אמרה שכבר אחד בצהריים. אני אוהב לישון בהרצאות,אבל זה כבר מוגזם. קמתי,ביקשתי אישור לצאת, ביציאה מהבניין הדלקתי סיגריה. בזמן העישון נזכרתי בבחורה הזאת שראיתי , היא במאת הייתה שווה,חבל שלא היכרתי אותה. שמעתי את הרצאה נגמרת ואנשים יוצאים, ראיתי גם אותה. סיימתי את הסיגריה מהר והלכתי אליה.

-"שוב פעם היי" – "היי"

-"זה כל כך מביש להתעורר בהרצאה אחרת" -אמרתי לה עם חיוך

-"כן, אני בחיים לא הייתי מרשה את זה לעצמי" -היא צחקה

-"את הולכת הביתה?"

-"כן יש לי מלא דברים לעשות בבית היום"

-"את רוצה עזרה?"

-"כן, זה מאוד נחמד מהצד שלך"

הלכנו אליה הבית, בדרך דיברנו על דברים שונים. כשנכנסנו לדירה הסתכלתי מסביב, הדירה הייתה מעצובת מאוד יפה, רואים שמישהו השקיעה פה כסף. התחלנו עם הדברים שהיא הייתה צריכה לעשות, אחר 3 שעות סוף סוף סיימנו. זה לא היה כל כך כיף את האמת.

-"רוצה לטייל קצת?" -היא שאלה אותי

לא הייתי נגד, היא אמרה שהיא רצה למקלחת ואז נצא. היא לקחה כמה דברים איתה למקלח, ראיתי שאחד מהדברים זה חוטיני, זה גרם לי לרצות לקדם את היחסים שלנו יותר מהר. הלכתי למטבח לעשן סיגריה. התקרבתי לדלת של חדר אמבטיה, שמעתי את המים, תיארתי לעצמי איך מים יורדים על הגוף הסקסי שלה,איך היא מורחת סבון על עצמה. דפקתי בדלת וביקשתי להיכנס, אחרי רגע הדלת נפתחה. נכנסתי בפנים, ראיתי אותה ערומה, במאת גוף מושלם, שדיים עומדות , מגולחת שם למטה. כשראיתי את זה הזין שלי כמעט קרע את המכנס שלי. התפשטתי במהירות ונכנסתי איתה למקלחת. התחלנו להתנשק, נתתי ידיים שלי חופש, הן ליטפו את כל הגוף לשה. הייתי חרמן רצח, כשהיא תפסה את הזין שלי עם היד חשבתי שאני יתפוצץ. היא ירדה למה והתחילה למצוץ,כמובן שגמרתי אחרי מספר דקות. היא בלעה הכל, מה שנשפך היא הספה עם האצבע וליקקה. כשראיתי אתה זה שוב פעם התחרמנתי,הזין שלי חזר מהר מאוד לפעולה. סובבתי אותה עם הגב אלי ונכנסתי מאחורה. זיינתי אותה בכל הכוח, תפסתי את השדיים שלה עם הידיים,הפטמות שלה היו יותר קשות מהזין שלי. אחרי מספר דקות הוצאתי את הזין וגמרתי לה על הישבן.

ניקינו אחד את השני במקלחת, התלבשתי והלכתי הביתה. לא היה אכפת לי שלא הלכנו לטייל בסוף, סקס שהיה הרבה יותר טוב מסתם לטייל.