דפקתי בדלת שלך ב-7 בבוקר. פתחת לי בחלוק, עם שיער רטוב ואש בעיניים. "חיכיתי לה" – אמרת לי. הסתכלת על הלבוש שלי מהרגליים ועד הראש ונשארת מרוצה. במיוחד בשבילך לבשתי היום מכנסי לטקס צמודים במיוחד ועקבים ארוכים מאוד.  יותר למעלה היה עלי חולצת לטקס צמודה  באותו הצבע. מה שהיה מיוחד במכנסיים, זה הייתה להם גזרה ממש נמוכה והם בקושי כיסוי את התחת שלי. כן, התכוננתי טוב למפגש אינטימי שלנו
אם רק הייתה רואה את המבטים של אנשים כאשר יצאתי מהרכב. ישר הבנתי שאתה אוהב את מה שאתה רואה. איך? לפי הזין העומד שלך שבלט מהחלוק. ישר תפסתי אותו עם הידיים והלשון שלי נכנס לתוך הפה שלך. פתאום סיבבת אותי והתחלת לנשק את הצוואר שלי. הידיים שלך ליטפו את הטמות העומדות שלי. הוצאתי גניחה והידיים שלך כבר טיילו על המכנסיים שלי. עצרת לשניה, אבל אז רגע אחרי זה המשכת עם מרץ חזק הרבה יותר. הבנתי מה קרה, גילית שאני בלי לבני נשים. איך יכולתי ללבוש אותם על בגדים צמודים כל כך.
הורדת את המעיל שלי וחזרת אל הפטמות שלי. כל הזמן הזה הייתה צמוד אלי וליטפתי את הזין שלך. התחלת לפתוח את הרוכסן על המכנסיים.  בלי להמתין למשחק מקדים קיפלתי אותי והזין שלך חדר לתוכי. צעקתי מהנאה. זיינת אותי עם הזין המדהים שלך. גמרת אחרי מספר דקות, הציפורניים שלך נכנסו עמוק לתוך הירכיים שלי. מהר מאוד ירדתי מהזין שלך והתחלתי ללקק אותו. הרגשתי טעם של זרע מעורבב עם המיצים שלי. 
עדיין הייתה חרמן מדי כדי להחזיק את עצמך בידיים והתחלת להחדיר את הזין לתוך הגרון שלי בכל הכוח. כמה רגעים אחרי זה פתאום עצרת, הרמת אותי על הידיים ולקחת לחדר שינה. השכבת אותי על המיטה על הבטן. המשכת לנשק את הצוואר שלי, את הגבר שלי, יותר ויותר למטה. אז התחלת ללקק את התחת שלי. ניסית להחדיר את האצבע, אבל ללא הצלחה. החלטת לא למהר וירדת יותר למטה.  המשכת אל הירכיים, רגליים ואז הגעת לכפות רגליים שלי. עדיים הייתי לבושה בעקבים שלי, לא הורדת אותם ביחד עם המכנסיים. 
אז פתאום התחלת ללקק את אחד העקבים , הורדת אותם בזירות ואז הצמדתה אותו אל החור שלי. דבר כזה דק נכנס בקלות. לאט לאט הכנסת את כולו. אחרי זה הוצאת את העוקף, מרחת את המיצים שלי על האצבע והחדרת גם אותו לתחת. כבר גנחתי בכוח, כל כך רציתי להרגיש את הזין שלך בפנים. התרוממת ובעדינות התחלת להחדיר את הזין לתחת שלי. צרחתי ועזרתי לעצמי עם היד שכבר כמעט נכנסה לכוס שלי ואז גמרת. הוצאת את הזין והפכת אותי על הגב. זה כל כך כיף בהתחלה להרגיש את הזרע נשפכת לתחת ואחרי זה נוזלת אחוצה ואת לא יכולה לעשות עם זה כלום. סוף סוף הורדת ממני את החולצה ושחררת את השדיים שלי.
התחלת ללטף את כל הגוף שלי. אז החלת שבה לך על תנוחת 69. את מעליי. הכנסת את הזין לתוך הגרון שלי. הכנסת אותו עד הסוף ועוד הצלחת במקביל למצוץ את הדגדגן שלי. אלוהים איזה עמוק הצלחת להחדיר את הזין לתוך הגרון שלי. רציתי לצרוח משמחה, אבל אז גמרת. בחיים לא שתיתי כל כך הרבה זרע. הוצאת את הזין שלך והמשכת ללקק אותי. 
אחרי כמה דקות שינית את התנוחה ונשכבת על הגב. הבנתי מה אתה רוצה. התיישבתי על הזין שלך והתחלתי לרכב באיטיות על הזין. אם הזמן  התנועות שלי התחילו להיות הרבה יותר מהירות. שנינו היינו על הקצה ולא יכולנו להנות אחת מהשני. הגניחות שלנו הפכו לגניחה אחת משותפת. שיניתי תנוחה והתיישבתי עם הגב אליך, ככה   שתוכל לראות את הזין שלך חודר לחור שלי. 
לא יכולת לעמוד בתמונה הזאת והשכבה אותי על הגבר. התחלת לזיין אותי בכל הכוח. זה נמשך די הרבה זמן עד שלא גמרת. אני לא יכולתי. אז ירדת אל הכוס שלי והתחלת ללקק אותי שם. ברגע שכבר הייתי על הקצה הכנסת לי שתי אצבעות לתחת. גמרתי כל כך חזק שאבדתי הכרה. סקס כזה אני תמיד אוהבת. 

רוצים גם ככה? תכנסו: https://t.me/Elite_VIP_Monaco