הוא הגיעה למסעדה בדיוק בשש, היא עדיין לא הייתה שם. הוא המתין קצת ,היא עדיין לא הגיעה. הוא התחיל לדאוג , אולי היא בכלל לא תגיע?

"איפה היא נעלמה? התעכבה בעבודה? קרה משהו בבית? דיברנו בבוקר והכל היה בסדר. יש לה אופי מזעזע. אין לך סיכוי לדעת מה היא תעשה עוד רגע"

הוא הדליק סיגריה והתחיל לעשן בעצבים. הוא העביר את המבט שלו דרך כל המסעדה. היא הייתה כמעט ריקה. הדלת נפתחה ,סוף סוף הגיעה? כן ,זאת היא. היא עמדה בדלת כניסה, גבוהה בשמלה לבנה ארוכה, בלונדינית.

הם יצאו מהמסעדה ועלו לקומה השניה של הבית מלון. לא היה אף אחד במסדרון ,היא דחפה אותו לספה שהייתה בפינה של המסדרון. "מה היא עושה? היא רוצה לעשות את זה כאן? היא השתגע?"

היא הרימה את השמלה והתיישבו לו על הברכיים " אני כולי רטובה, אני לא יכולה לחקות על לחדר"-היא לחשה לאוזן

"שעה מאוחר,אין פה אף אחד, זה גם מלון לא ידועה כל כך, מה הסיכוי שמישהו יתפוס אותנו?"-הוא חשב לעצמו. היא לא איבדה את הזמן, בזמן שהוא היה שקוע במחשבות היא כבר הורידה את התחתונים שלה. יד שלה כבר היה בתוך המכנס שלו. היא הוציא את הזין שלו, נישקה אותו בשפתיים והתיישבה על הזין.

"היא משוגעת" – חשב לעצמו בזמן שהיא רכבה עליו, הוא סגר את העניים ושקע ברגשות שלו.

מה זה? רעש של צעדים,מישהו מתקרב. הוא פתח את העניים. ניסה לעצור אותה,אבל לא היה אכפת לה. הוא ראה בחור צעיר, מנקה של המלון. הוא שוב פעם ניסה לעצור אותה "שיסתכל" – כל מה שהיא אמרה-"זה רק מחרמן יותר" . היא משיכה לרכב עליו, הם גמרו ביחד.

המשך של המפגש האינטימי שלהם כבר היה בחדר שלהם בבית מלון, בלי צופים, לכן אין מי שיספר לכם מה היה שם.